Rr: Xhemil Fluku 19/a, 20000, Prizren, R.e Kosovės             Tel: +383 (0)49 68 78 78, +383 (0)44 11 90 93               edinson1@gmail.com, edinson@edinson-ks.com

Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara © 2018 N.T. EDINSON Sh.p.k.
Kontakti

Per informata, pyetje, kėrkesė pėr oferta, jeni te mirseardhur tė na vizitoni nė lokalin tonė, ose tė na kontaktoni nėpėrmjet telefonit dhe email-it.

Rr: Xhemil Fluku 19/A
20000 Prizren
Republika e Kosovės
Tel: +377 (0) 44 119 093
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com


View Larger Map