... tė gjitha paisjet e nevojshme pėr klimatizim, ventilim, ngrohje si dhe paisje pėrcjellėse, materiale izoluese, grila ventiluese, tuba fleksibile, filtra pėr sektorin e klimatizim/ventilimit si dhe tė gjitha aksesoriet e nevojshme pėr egzekutimin e punėve nė kėto lėmi.
Produktet tė cilat ju ofrojmė janė Efikase, Ekonomike dhe Ekologjike.
Rr: Xhemil Fluku 19/a, 20000, Prizren, R.e Kosovės             Tel: +383 (0)49 68 78 78, +383 (0)44 11 90 93               edinson1@gmail.com, edinson@edinson-ks.com

Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara © 2018 N.T. EDINSON Sh.p.k.