Rr: Xhemil Fluku 19/a, 20000, Prizren, R.e Kosovės             Tel: +383 (0)49 68 78 78, +383 (0)44 11 90 93               edinson1@gmail.com, edinson@edinson-ks.com

Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara © 2018 N.T. EDINSON Sh.p.k.
Referencat

Disa vende dhe hapsira per reference.
ABI ÇARSHIA
Prizren
Izolime ODE, Pompat ETNA, Panele Solare,
TE SYLA 1967
Prizren
Rekuperator VENCO, Grilla EGEVENT, Filtra MGT
FISH HOUSE ĒARSHIA
Prizren
Ventialtor BVN, Grilla EGEVENT
Cioccolat Italiani
Prizren
Rekuperator VENCO
Proper Pizza
Prizren
Rekuperator VENCO
Playland - Albi Mall
Prishtinė
Rekuperator VENCO
Matisse - Albi Mall
Prishtinė
Rekuperator VENCO
LC Waikiki - qendėr
Prishtinė
Rekuperator VENCO
Hotel Garden
Prishtinė
Rekuperator VENCO DX
CITY HOTEL
Prizren
Kaldaja EMTAS, Boiler APAMET, Izolime ODE, Grilla EGEVENT, Ventilator S&P. BVN, Rekuperator VENCO
Hotel Theranda
Prizren
Kaldaja EMTAS