Rr: Xhemil Fluku 19/a, 20000, Prizren, R.e Kosovės             Tel: +383 (0)49 68 78 78, +383 (0)44 11 90 93               edinson1@gmail.com, edinson@edinson-ks.com

Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara © 2018 N.T. EDINSON Sh.p.k.
Referencat

Disa vende dhe hapsira per reference.
UJE RUGOVE
Prizren
Izolime ODE, Pompat ETNA, Panele Solare,
My Time
Prizren
Rekuperator VENCO, Grilla EGEVENT, Filtra MGT
EUROFOO
Prizren
Ventialtor BVN, Grilla EGEVENT
My Market - Jeni Mahallė
Prizren
Kaldaja EMTAS, Chiller MIDEA, Fan Coil MIDEA,Rekuperator VENCO, Perde ajri S&P, Ventilator S&P, BVN, Grilla EGEVENT, Izolime ODE
My Time
Prizren
Rekuperator VENCO, Grilla EGEVENT
QKUK
Prishtinė
Filtra HEPA, Sintetik, Thes MGT
COMODITA Fabrika
Prishtinė
Kaldaja EMTAS
Liri
Prizren
Rekuperator VENCO
SESAHR Collection
Prishtinė
MIDEA VRF, Ventilator S&P
BUSHI Center
Prizren
Kaldaja EMTAS, Boiler APAMET, Izolime ODE, Grilla EGEVENT, Ventilator S&P. BVN, Rekuperator ENEKO, Fan Coil MIDEA
Hotel Theranda
Prizren
Kaldaja EMTAS