kontakti

informata

adresa

Per informata, pyetje, kėrkesė pėr oferta, jeni te mirseardhur tė na vizitoni nė lokalin tonė, ose tė na kontaktoni nėpėrmjet telefonit dhe email-it.

Rr: Tirana p.n, Zona Industriale
20000 Prizren
Republika e Kosovės
Tel: +377 (0) 44 119 093
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Emri dhe Mbiemri:

Kompania:

Adresa / Qyteti:

Telefoni:

Subjekti:

View Larger Map
Gjindemi nė Zonėn Industriale tė Prizrenit, nė afėrsi tė ish-Remontit (tash Euro Food) dhe kontrollit teknik Kabashi2, pjesa perendimore e qytetit nė hyrje tė Prizrenit nga rruga e Gjakovės.

Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Partnerėt tanė


Valid CSS!