rrethnesh

prizren

kosova

Ndėrmarja Tregtare "EDINSON" sh.p.k  ėshtė njė kompani e angazhuar nė importin dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė pajisjeve pėr klimatizim, ngrohje, ventilim si dhe pajisjeve pėrcjellėse nė kėtė lėmi.

E formuar nė Prizren vepron nga Marsi i vitit 2001, zyra dhe showroom`i janė nė rrugėn Tirana p.n, Zona Industriale nė Prizren.

"EDINSON" sh.p.k pėr njė periudhė tė shkurtė ka bėrė hyrje tė suksesshėm nė kėtė lėmi dhe nė mėnyrė konstante vazhdon tė zgjerojė programin e vet paralelisht me kėrkestat e klientėve.

Ne ju ofrojmė sisteme mė tė avancuara tė kondicionerėve qė janė zgjidhje pėr kontrolimin e temperaturės(ftohje dhe ngrohje), rekupuratorėve apo komorave pėr pastrimin e ajrit (tymin e duhanit, alergeneve tė ndryshėm,pluhurit), lagėshtuesve  pėr tė arritur lagėshtin optimale tė ajrit, grila pėr rregullimin e thithjes/furnizimin tė ajrit, materiale termoizoluese pėr kanalet e ajrit dhė tė gjitha pajisjet pėrcjellėse tė nevojshme gjatė egzekutimit tė kėtyre punimeve.
Kėto sisteme, duke marrė parasysh higjienėne ajrit,ofrojnė rehati nė zonat e banuara dhe sigurisht ndikojnė nė aftėsinė e punės nė qendrat e biznesit.
Nga rrjeti i gjerė i klientėve tanė janė investitorėt, firmat e ndėrtimit, zyrat e projektimit,supermarketet, sallonat e darsmave, shumė dyqane tė pavarura, restorantet, kafiteritė dhe tė gjithė ata tė cilėt kanė nevojė pėr njė ambient me ajėr tė pastėrt.

Ne bashkpunojmė, mbėshtesim dhe ofrojmė zgjidhjen e duhur gjatė pėrzgjedhjės sė aparaturave tė duhura pėr klientė tanė.
Oferta jonė ėshtė e bazuar nė cilėsi tė produkteve, organizimin e procesit tė prodhimit dhe furnizimin e produkteve nė kohėn mė tė shkurtė  tė mundshėm.
Ne do tė donim qė tė jemi partneri juaj nė fushėn e ajrit tė kondicionuar, ventilimit dhe pastrimit tė ajrit.

Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Xhemil Fluku, 19/a
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com

Valid CSS!