grila

difuzor

damper

zhaluzina

furnizim
ekstraktim
Nga prodhuesi i famshėm "FIRAT" nga Turqia, ju ofrojmė tuba dhe gype pėr sistemin e ujėsjellsit, nxemjės qendrore, kanalizimit, tubacione pėr infrastrukturė etj.

Pra kudo ku keni nevojė pėr instalimin e sistemit pėr ujrat e pastėrta ose ujrat e zeza, ju sigurojmė se me pėrdorimin e kėtyre produkteve, objekti apo shtėpia juaj do tė ketė jetė mė tė gjatė, mė tė vlevshme dhe do tė jetė mė e sigurtė.
Themeluar nė vitin 1972 Firat Plastik AS, nisi prodhimin e materialeve plastike nė fushėn e ndėrtimit .

Parimi i Firat Plastik AS ėshtė paisje prodhuese cilėsisore si dhe shumėllojshmėri tė produkteve me cilėsi tė lartė, si rezultat i ndėrmarrjeve tė rėndėsishme qė kanė marrė me vite ka arritur tė bėhet udhėheqės i sektorit si dhe udhėheqėsi i sektorit nė eksport.

Firat Plastik AS, produktet nė bazė plastike prodhon pėr fushat e ndėrtimit, bujqėsisė, automotive, mjekėsisė si dhe pėr sektorė tė ndryshėm, tė tilla si teknika e bardhė.

Prodhimtaria gjendet nė Istanbul-Büyükēekmece dhe Ankara-Sinxhan nė njė sipėrfaqe totale prej 650 000 m2. Firat Plastik AS, posedon njė prej 3 komplekseve tė mėdha tė prodhimit nė Evropė.

Sipas njė sondazhi tė bėrė nga Oda e Industrisė sė Stambollit nė vitin 2010, Firat Plastik AS renditet e 57 ndėr 500 kompanitė mė tė mėdha industriale tė Turqisė
ndėrsa si tatimpaguesi mė i madh i vitit 2010 renditet si i 72`ti.

Deri nė vitin 2012 numri i personelit qė punojnė nė Firat Plastik AS ėshtė 1700 punėtorė. Koncepti se njeriu ėshtė elementi mė i ēmuar, Firat gjithmonė organizon trajnime tė vazhdueshme pėr tė ofruar shėrbimė mė cilėsore organizim mė tė mirė nė ndbrmarje.

Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Dallohen pėr gamė tė gjerė tė madhėsive tė ndryshme si me izolim poashtu edha pa izolim.dhe llojeve

Njė nga arsyet kryesore pėr zgjedhjen e kanaleve fleksibile ėshtė se ata janė ēdo ditė e mė lira dhe efikase, janė shumė tė lehtė pėr tė instaluar dhe instalimi mund tė kryhet shumė shpejt.
Tubat Fleksibile


Valid CSS!

Free counters!
eXTReMe Tracker
Check Google Page Rank