Dallohen pėr gamė tė gjerė tė madhėsive tė ndryshme si me izolim poashtu edha pa izolim.dhe llojeve

Njė nga arsyet kryesore pėr zgjedhjen e kanaleve fleksibile ėshtė se ata janė ēdo ditė e mė lira dhe efikase, janė shumė tė lehtė pėr tė instaluar dhe instalimi mund tė kryhet shumė shpejt.
Tubat Fleksibile


Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Free counters!

Valid CSS!