difuzor

katror

rrethor

linear

dyeresh
anodizuar
DBA

Damperėt e volumit, rregullojnė sasinė e volumit tė ajrit nė kanalet dhe pajisjet pėr klimatizim dhe ventilim..
DSA

Damperė mbyllėse pėrdoren pėr tė mbyllur jashtė rrjedhave, rrjedhėn e ajrit nė sistemet e ventilimit dhe tė klimatizimit.
DKA

Damperėt jo-kthyes, parandalojnė  lėvizjen dhe rrjedhjen e ajrit mbrapa nė  kanalet dhe pajisjet pėr klimatizim dhe ventilim.
Pėrdoret pėr tė parandaluar lėvizjen e aromave dhe kur ventilimi ėshtė i fikur.
DYA

Kontrollorėt variabėl tė volumit tė ajrit janė tė dizajnuara pėr tė rregulluar rrjedhjen e ajrit tė caktuar, ose tė rregulluar brenda kufijėve minimale ose maksimale. Pėrdoren nė furnizimin ose ekstraktimin e jarit nė sistemet e ventilimit.
DVA

Kontrollorėt variabėl tė volumit tė ajrit janė tė dizajnuara pėr tė rregulluar rrjedhjen e ajrit tė caktuar, ose tė rregulluar brenda kufijėve minimale ose maksimale. Pėrdoren nė furnizimin ose ekstraktimin e ajrit nė sistemet e ventilimit.
DDA

Damperė e tymit janė produkte pasive pėr mbrojtjen nga zjarri,  pėrdoren nė kanalet e sitemeve tė ventilimit dhe klimatizimit pėr tė parandaluar pėrhapjen e tymit brenda kanaleve.
DAA

Damperėt e volumit, rregullojnė sasinė e volumit tė ajrit nė kanalet dhe pajisjet pėr klimatizim dhe ventilim.
Damper volumi
Damper volumi
Kontrollor variabėl i volumit tė ajrit
Kontrollor variabėl i volumit tė ajrit
Damper mbyllėse
Damper jo-kthyes
Damper tymi
Grilat pėr ventilim janė tė destinuara pėr furnizimin ose ekstraktimin e ajrit nė sistemet e ventilimit.
Varėsisht nga lloji i grilės, ato montohen nė murr, tavan ose direkt nė kanal. Dallohen pėr  gamė tė gjerė tė madhėsive dhe llojeve tė ndryshme tė rregullimit.
Pra pa grila nuk mund tė bėjmė shpėrndarje tė dėshiruar tė ajrit sipas kėrkesave tona.
Kontrolli i Ajrit


Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Free counters!

Valid CSS!