grilat

furnizimit

ekstraktimit

linear

dyeresh
anodizuar
BBA - Grila Rrethor

Tė pėrshtatshme pėr montim nė kanalet spirale, nė form rrethore.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė ...
BEA - Grila Rrjetė katrore

Aftėsitė e pabesueshme kur pėrdoret pėr ekstraktimin e ajrit, nuk rekomandohet pėr aplikimet nė furnizim tė ajrit.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL.
BCC - Grila Lineare pėr dysheme

Montohen nė tavan por edhe dysheme pėr shkak se ėshtė rezistent kundrejt peshes.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
BFB - Grila Furnizuese dhe Intervenuese
pėr Fan Coil`a

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
BFA - Grila Furnizuese dhe Intervenuese
pėr Fan Coil`a

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
BCA - Grila Lineare pėr dysheme

Montohen nė tavan por edhe dysheme pėr shkak se ėshtė rezistent kundrejt peshes.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
BAA - Grila Ekstraktues ose Furnizuese

Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Grila
Grila
Grila
Grila
Grila
Grila
Grila
BCB - Grila Lineare pėr dysheme

Montohen nė tavan por edhe dysheme pėr shkak se ėshtė rezistent kundrejt peshes.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
Grila
BCG - Grila Konvektor pėr Dysheme

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Grila
Grilat pėr ventilim janė tė destinuara pėr furnizimin ose ekstraktimin e ajrit nė sistemet e ventilimit.
Varėsisht nga lloji i grilės, ato montohen nė murr, tavan ose direkt nė kanal. Dallohen pėr  gamė tė gjerė tė madhėsive dhe llojeve tė ndryshme tė rregullimit.
Pra pa grila nuk mund tė bėjmė shpėrndarje tė dėshiruar tė ajrit sipas kėrkesave tona.
Kontrolli i Ajrit


Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Free counters!

Valid CSS!