zhaluzina

akustike

dyeresh

rrėrė

dyeresh
anodizuar
HBB

Filter i ajrit sė bashku me kornizėn i paraparė pėr montim nė kanalet e ventilimit, me mundėsi tė intervenimit mė tė lehtė te filtri.
HPA

Shtėpizė e HEPA filtrave, pėr dhomat e pastėrta, salla operative, ambiente higjienike etj.
Pėrdoret si pėr ekstraktim poashtu edhe pėr furnizimin e ajrit.
HAA

Filteri i grimcave i tipit HAA, zakonisht pėrdoret nė dhomat e pastėrta, salla operative, ambiente higjienike etj.
I pėrshtatshėm pėr montim nė murr ose kanale.
Paisjet pėr Filtrim
Paisjet pėr Filtrim
Paisjet pėr Filtrim
Grilat pėr ventilim janė tė destinuara pėr furnizimin ose ekstraktimin e ajrit nė sistemet e ventilimit.
Varėsisht nga lloji i grilės, ato montohen nė murr, tavan ose direkt nė kanal. Dallohen pėr  gamė tė gjerė tė madhėsive dhe llojeve tė ndryshme tė rregullimit.
Pra pa grila nuk mund tė bėjmė shpėrndarje tė dėshiruar tė ajrit sipas kėrkesave tona.
Kontrolli i Ajrit


Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Free counters!

Valid CSS!