difuzor

katror

rrethor

linear

dyeresh
anodizuar
CDB

Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
CEB

Montohen nė tavan por edhe dysheme pėr shkak se ėshtė rezistent kundrejt peshes.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
CEA

Pamja e tyre e pazakont me 1,2,3 dhe 4 drejtime vė nė dukje elegancėn e ndėrtimit tė brendshėm modern. Sipėrfaqet e lakuara manipulojn dritėn, qė hedh hije gradiente nė gjithė grilėn. Shumė mė interesante se sa grilat tradicionale.
CPB

Tė pėrshtatshme pėr montim nė kanalet spirale, nė form rrethore.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė ...
CPA

Aftėsitė e pabesueshme kur pėrdoret pėr ekstraktimin e ajrit, nuk rekomandohet pėr aplikimet nė furnizim tė ajrit.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL.
CPC

Me paraqitje te dyanshme, ofron qarkullim e ajrit nepermjet deres ose murit .
Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
CDA

Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Difuzor katror variabil
Difuzor katror
Difuzor vorbullor
Difuzor vorbullor
Difuzor katror
Difuzor katror
Difuzor vorbullor
CPD

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
CPJ

Damper manual pėr rregullimin e sasise se ajrit, tė galvanizuar ose nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL.


Difuzor vorbullor
CPH

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Difuzor vorbullor
Difuzor vorbullor
CHB

Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
CTA

Montohen nė tavan por edhe dysheme pėr shkak se ėshtė rezistent kundrejt peshes.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
CHC

Pamja e tyre e pazakont me 1,2,3 dhe 4 drejtime vė nė dukje elegancėn e ndėrtimit tė brendshėm modern. Sipėrfaqet e lakuara manipulojn dritėn, qė hedh hije gradiente nė gjithė grilėn. Shumė mė interesante se sa grilat tradicionale.
CCA

Tė pėrshtatshme pėr montim nė kanalet spirale, nė form rrethore.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė ...
CZA

Aftėsitė e pabesueshme kur pėrdoret pėr ekstraktimin e ajrit, nuk rekomandohet pėr aplikimet nė furnizim tė ajrit.
Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL.
CAA

Me paraqitje te dyanshme, ofron qarkullim e ajrit nepermjet deres ose murit .
Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard.
CHA

Nga alumini i anodizuar, me ose pa damper, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Difuzor slot
Difuzor slot
Valvul ventiluese
Difuzor grykė
Difuzor cilindrik
Difuzor slot variabil
Difuzor rrethor
CRA

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
CZB

Damper manual pėr rregullimin e sasise se ajrit, tė galvanizuar ose nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL.


Difuzor rrethor vorbullor
CVA

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Difuzor rrethor vorbullor
Jet nozzle
Jet nozzle
CZC

Nga alumini i anodizuar, me ngjyrė natyrale ose tė ngyrosura nga spektri i ngjyrave RAL. Sistemi me vida ėshtė standard. Sipas kėrkesės ofrojmė edhe sistemin me mbėrthyese, pėr ti ikur vrimave nė kornizė.
Ndėrmarja Tregtare "Edinson"
Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Rr: Tirana, pn, Zona Industriale
20000 Prizren,
Republika e Kosovės
Kontakti direkt:
+377(0)44 119 093
Na shkruani nė:
edinson@edinson-ks.com
edinson1@gmail.com
Grilat pėr ventilim janė tė destinuara pėr furnizimin ose ekstraktimin e ajrit nė sistemet e ventilimit.
Varėsisht nga lloji i grilės, ato montohen nė murr, tavan ose direkt nė kanal. Dallohen pėr  gamė tė gjerė tė madhėsive dhe llojeve tė ndryshme tė rregullimit.
Pra pa grila nuk mund tė bėjmė shpėrndarje tė dėshiruar tė ajrit sipas kėrkesave tona.
Kontrolli i Ajrit


Free counters!

Valid CSS!